Google Pay

dodano: 2019-09-06

Prosty i komfortowy sposób płatności w sklepach stacjonarnych i internecie przy użyciu smartfona. Google Pay zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia transakcji. Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Płatności online są tak szybkie jak kliknięcie.


Jeśli chcesz płacić w sklepach za pomocą Google Pay, Twój telefon z Androidem musi obsługiwać komunikację NFC (Near Field Communication).


Korzyści z płatności Google Pay
Z Google Pay masz dostęp do korzyści i nagród identycznych jak w przypadku kart plastikowych. Tu nic się nie zmieni! W jednym urządzeniu masz przy sobie karty pokładowe, bilety, karty lojalnościowe i podarunkowe. Możesz śledzić swoje wszystkie zakupy, dostajesz spersonalizowane sugestie.


Płatności Google Pay w 3 krokach
Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play.

Dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową, zapoznaj się z regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB.

Płać smartfonem.


Jak działa Google Pay?
W sklepie

Po prostu wybudź i zbliż swój smartfon do terminala – nie musisz nawet otwierać aplikacji. Google Pay działa tak samo prosto jak karta zbliżeniowa. Kwoty powyżej 50 zł potwierdź kodem PIN.


Online i w aplikacjach

Google Pay umożliwia Ci płacenie kilkoma kliknięciami w aplikacjach i na stronach internetowych, które mają przycisk Google Pay. Nie musisz wpisywać danych karty.


WAŻNE! Gdy płacisz w sklepach, Google Pay nie udostępnia faktycznego numeru Twojej karty. Twoje dane są bezpieczne!
Dowiedz się więcej na www.sgb.pl/googlepay