Oszczędzaj latem w loterii promocyjnej Lokata SGB

dodano: 2019-07-15

Mimo żaru na dworze, zachowaj zimną krew - zainwestuj !

Wygraj Skodę Scala Ambition dzięki loterii Lokata SGB- Oszczędzaj latem !

15 lipca wystartowała kolejna loteria promocyjna Banków Spółdzielczych SGB - Oszczędzaj latem!

To nie tylko wspaniała inwestycja z gwarantowanym zyskiem, ale przede wszystkim pełna emocji zabawa i duża szansa na liczne nagrody, bardzo wartościowe nagrody !

Wystarczy do 27 września br. założyć lokatę na minimum 500 złotych w naszym Banku Spółdzielczym na okres 6 m-cy i ... przyglądać się własnemu szczęściu.

Każdy, kto weźmie udział w loterii Lokata SGB - Oszczędzaj latem, może wygrać jedną z nagród:

1. Samochód Skoda Scala Ambotion

2. Rower miejski Le Grand Bowman i Le Grand Lile 3

3. Wyciskarka Philips Viva Collection

4. Aparat Fujililm Instax Wide 300

5. Wideorejestrator MiVue C312 FullHD

Kiedy Ty cieszysz suę letnim wypoczynkiem, Twoje pieniądze mocno pracują i pomnażają szanse na finałowy triumf !

Zdeponuj w naszym Banku Spółdzielczy 500 złotych ( każda wielokrotność tej kwoty pomnaża Twoje szanse i zysk ! ) i ciesz się letnim urlopem.Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Lato 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone
w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 15.07.2019 r. do 27.09.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii,
w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Załączniki


Regulamin