Aktualności

"Szybkie przelewy" na allegro już możliwe!

dodano: 2018-08-03
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że dzięki usłudze płatności internetowych Paybynet, nasi klienci wygodnie i bezpiecznie zapłacą za zakupy w serwisie Allegro.pl. Pieniądze... więcej»

Międzynarodowa Karta Walutowa w ofercie Banku Spółdzielczego w Kobierzycach!

dodano: 2018-08-01
Karta walutowa przeznaczona jest dla osób ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas zagranicznych podróży służbowych i prywatnych. Międzynarodowa debetowa karta walutowa w EUR, USD, GBP z... więcej»

Wiele za niewiele - prowadzenie firmy łatwiejsze niż kiedykolwiek!

dodano: 2018-08-01
Pakiet "Wiele za niewiele", który będzie prowadzony dla klienta za 10 zł miesięcznie, obejmuje: otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego wydanie i obsługę zbliżeniowej debetowej karty... więcej»

Lato pełne nagród

dodano: 2018-07-16
Załóż 3- lub 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w letniej loterii i wygraj nową Toyotę C-HR! W wybranych Bankach Spółdzielczych SGB, w tym w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach, rozpoczęła się... więcej»

Bezpieczne wakacje - Concordia Turysta

dodano: 2018-06-29
Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możecie podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również Wasz bagaż i odpowiedzialność... więcej»

Wnioski o "Dobry Start" już od lipca!

dodano: 2018-06-28
„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. To inwestycja w edukację polskich dzieci. Pomoc może trafić do ponad 4,6 mln uczniów. Wnioski można złożyć już od 1 lipca... więcej»

Zabierz więcej na wakacje

dodano: 2018-06-28
Rozpoczęła się sprzedaż premiowa dla klientów Zrzeszenia SGB, którzy od 25 czerwca do 31 lipca zdecydują się zamówić kartę Mastercard do konta lub kartę kredytową Mastercard. Taka decyzja... więcej»

Nagrody odebrane!

dodano: 2018-06-21
Miło nam poinformować, że w wiosennej edycji loterii promocyjnej kredytów gotówkowych organizowanej przez nasz bank zrzeszający Sgb-Bank S.A., nasi klienci zdobyli nagrody: Pani Józefa i Pan Jan... więcej»

Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach

dodano: 2018-06-20
W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach zostały zorganizowane lekcje dla klas trzecich Szkoły Podstawowej w Kobierzycach im. Polskich Odkrywców i... więcej»

Lekki Kredyt Wakacyjny

dodano: 2018-06-18
Lekki Kredyt Wakacyjny to oferta, z której warto skorzystać. Doskonałe warunki kredytowe, brak dodatkowych opłat i możliwość odłożenia spłaty to główne cechy Lekkiego Kredytu Wakacyjnego. Pieniądze z... więcej»

Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe

dodano: 2018-05-28
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od dnia 01.08.2018 r. Bank Spółdzielczy w Kobierzycach wprowadza zmiany w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe pobierane przez Bank... więcej»

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

dodano: 2018-05-23
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, dalej: Rozporządzenie) Bank Spółdzielczy w Kobierzycach informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych.... więcej»

Wygraj podroż do USA

dodano: 2018-05-16
Weź udział w konkursie i wygraj dwa bilety lotnicze do USA i karty przedpłacone Mastercard® o łącznej wartości 500 USD na podróż po Ameryce. By dostać szansę na wygraną należy spełnić następujące... więcej»

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach sponsorem głównej nagrody w Gminnym Konkursie Szachowym Szkół Podstawowych

dodano: 2018-05-11
Bank Spółdzielczy w Kobierzycach chętnie wspiera lokalne inicjatywy, które mają znaczący wpływ na rozwój społeczności lokalnej. Tym razem ufundował nagrodę główną w Gminnym Konkursie Szachowym, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Pustkowie Wilczkowskim przy współpracy z Kobierzyckim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. ... więcej»

Mistrzowskie zagranie – Zysk i nagrody w loterii Lokata SGB

dodano: 2018-05-08
Właśnie ruszyła kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych! Wystarczy założyć lokatę i cieszyć się zyskiem z oprocentowania i być może atrakcyjną nagrodą! By zyskać szanse na wygraną... więcej»

Kredyt Mieszkaniowy

dodano: 2018-05-07
Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu nie zwlekaj. Spełnij swoje marzenia o własnym „M” z Bankiem Spółdzielczym w Kobierzycach! Nasz kredyt to... więcej»

Bezpłatne terminale płatnicze w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach

dodano: 2018-02-12
Miło nam poinformować Państwa, że wystartował program Fundacji Polska Bezgotówkowa, w ramach którego przedsiębiorcy mają możliwość korzystania z terminali płatniczych przez rok bez żadnych opłat. Aby... więcej»

Preferencyjny nieoprocentowany kredyt dla producentów rolnych.

dodano: 2016-03-10
Zapraszamy do skorzystania z preferencyjnego kredytu obrotowego z linii KO dla producentów rolnych, wspierający gospodarstwa rolne, które oczekują na wypłatę płatności bezpośrednich za rok 2015... więcej»

Nowa placówka Banku już otwarta!

dodano: 2014-03-31
Szanowni Klienci Mamy przyjemność poinformować, że 24 lutego 2014 roku do Państwa dyspozycji została oddana nowa placówka Banku Spółdzielczego w Kobierzycach mieszcząca się w centralnej... więcej»

Rachunek senior dla Klientów naszego Banku

dodano: 2014-03-28
Jest to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób, które ukończyły 60 lat. Umożliwia on gromadzenie środków i dokonywanie przelewów oraz wypłaty za pomocą wydawanej do konta tradycyjnej karty Visa Electron lub Maestro. Nowoczesne karty z funkcją zbliżeniową (MasterCard Debit PayPass lub Visa ElectronpayWave) pozwolą zrealizować szybkie płatności.... więcej»

Płać bezpiecznie kartą w internecie

dodano: 2014-03-19
Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do 3D Secure - nowego standardu... więcej»

Tylko teraz 10% więcej w weekendy!

dodano: 2014-03-03
Zasil swoje kontow sieci Plus na kartę (Simplus, 36i6, Sami Swoi) kwotą z przedziału 20 - 99 zł, a otrzymasz dodatkowo 10% wartości zasilenia!Z Promocji można korzystać w weekendy, tj. od godziny... więcej»

Nowy bankomat Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-02-04
Z przyjemnością informujemy, że został oddany do użytku nowy bankomat naszego Banku, mieszczący się we Wrocławiu, Sklep Biedronka ul. Św. Jerzego 2, 50-518 Wrocław. Serdecznie zapraszamy do... więcej»

SGB "To, co najbliższe"

dodano: 2014-01-07
6 stycznia 2014 roku rozpoczęła się kampania Banków Spółdzielczych należących do grupy SGB. Celem prowadzonych działań marketingowych jest podkreślenie lokalnego charakteru instytucji Banków... więcej»

Nowe bankomaty Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-01-01
Z przyjemnością informujemy, że zostały oddane do użytku trzy nowe bankomaty naszego Banku, mieszczące się w miejscowości: Wysoka, Sklep ‘Biedronka” ul. Chabrowa 10, 52-200 Wrocław... więcej»

Nowe oznakowanie zewnętrzne placówek Banku

dodano: 2013-12-10
​Mając na uwadze rosnące znaczenie Banków Spółdzielczych w sektorze bankowym, dobrze rozwijającą się sieć placówek banków oraz pozytywny i spójny wizerunek Grupy SGB, Bank Spółdzielczy w Kobierzycach widząc szanse tkwiące we współpracy i wymianie doświadczeń daje Klientom najlepsze możliwe rozwiązania.... więcej»