Aktualności

Oszczędzaj wiosną - Loteria promocyjna lokat terminowych

dodano: 2019-04-10
Oszczędzaj wiosną! Wygrywaj wspólnie z Bankami Spółdzielczymi! Chcesz zobaczyć, jak pięknie rozkwitają Twoje pieniądze? Weź udział w wiosennej Loterii Lokata SGB! Klient naszego Banku... więcej»

Wspieramy Lokalnie

dodano: 2019-01-17
Bank Spółdzielczy w Kobierzycach od lat stara się wspierać lokalne inicjatywy. W minionym roku byliśmy obecni podczas Dożynek, imprez organizowanych przez Ośrodki Kultury i Sportu. Chcemy powrócić do... więcej»

Lekcja w Banku

dodano: 2018-12-13
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pustkowie Wiczkowskim wzięli udział w lekcji dotyczącej pracy w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach. Lekcja została zorganizowana dla klas 7 i 8 a traktowała o trudnym wyborze ścieżki kariery. ... więcej»

Jesienne Ubezpieczenie Upraw z bonem na zakupy

dodano: 2018-10-22
Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca... więcej»

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach Partnerem Mistrzostw Polski w Podnoszeniu Ciężarów

dodano: 2018-10-01
Za nami pełen emocji weekend. Hala Sportowo - Widowiskowa im. Adama Wójcika przez trzy dni od 28 do 30 września gościła najsilniejszych mężczyzn i najsilniejsze kobiety podczas Mistrzostw Polski w... więcej»

Otwarcie trasy rowerowej

dodano: 2018-09-24
Już za nami otwarcie nowej trasy rowerowej. 22 września, pomimo załamania pogody i na przekór silnym wiatrom, kilkuset rowerzystów pokonało dwanaście kilometrów łączących Wrocław z Kobierzycami... więcej»

Współpraca Banku Spółdzielczego w Kobierzycach z Klubem Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce

dodano: 2018-09-03
30 sierpnia 2018 roku Prezes Banku Spółdzielczego w Kobierzycach P. Krzysztof Dzikowski oraz Prezes Klubu Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce p. Piotr Smoła podpisali porozumienie o współpracy. Relacja... więcej»

"Szybkie przelewy" na allegro już możliwe!

dodano: 2018-08-03
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że dzięki usłudze płatności internetowych Paybynet, nasi klienci wygodnie i bezpiecznie zapłacą za zakupy w serwisie Allegro.pl. Pieniądze... więcej»

Międzynarodowa Karta Walutowa w ofercie Banku Spółdzielczego w Kobierzycach!

dodano: 2018-08-01
Karta walutowa przeznaczona jest dla osób ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas zagranicznych podróży służbowych i prywatnych. Międzynarodowa debetowa karta walutowa w EUR, USD, GBP z... więcej»

Wiele za niewiele - prowadzenie firmy łatwiejsze niż kiedykolwiek!

dodano: 2018-08-01
Pakiet "Wiele za niewiele", który będzie prowadzony dla klienta za 10 zł miesięcznie, obejmuje: otwarcie i prowadzenie rachunku firmowego wydanie i obsługę zbliżeniowej debetowej karty... więcej»

Zabierz więcej na wakacje

dodano: 2018-06-28
Rozpoczęła się sprzedaż premiowa dla klientów Zrzeszenia SGB, którzy od 25 czerwca do 31 lipca zdecydują się zamówić kartę Mastercard do konta lub kartę kredytową Mastercard. Taka decyzja... więcej»

Nagrody odebrane!

dodano: 2018-06-21
Miło nam poinformować, że w wiosennej edycji loterii promocyjnej kredytów gotówkowych organizowanej przez nasz bank zrzeszający Sgb-Bank S.A., nasi klienci zdobyli nagrody: Pani Józefa i Pan Jan... więcej»

Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach

dodano: 2018-06-20
W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach zostały zorganizowane lekcje dla klas trzecich Szkoły Podstawowej w Kobierzycach im. Polskich Odkrywców i... więcej»

Kredyt Mieszkaniowy

dodano: 2018-05-07
Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu nie zwlekaj. Spełnij swoje marzenia o własnym „M” z Bankiem Spółdzielczym w Kobierzycach! Nasz kredyt to... więcej»

Preferencyjny nieoprocentowany kredyt dla producentów rolnych.

dodano: 2016-03-10
Zapraszamy do skorzystania z preferencyjnego kredytu obrotowego z linii KO dla producentów rolnych, wspierający gospodarstwa rolne, które oczekują na wypłatę płatności bezpośrednich za rok 2015... więcej»

Nowa placówka Banku już otwarta!

dodano: 2014-03-31
Szanowni Klienci Mamy przyjemność poinformować, że 24 lutego 2014 roku do Państwa dyspozycji została oddana nowa placówka Banku Spółdzielczego w Kobierzycach mieszcząca się w centralnej... więcej»

Rachunek senior dla Klientów naszego Banku

dodano: 2014-03-28
Jest to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób, które ukończyły 60 lat. Umożliwia on gromadzenie środków i dokonywanie przelewów oraz wypłaty za pomocą wydawanej do konta tradycyjnej karty Visa Electron lub Maestro. Nowoczesne karty z funkcją zbliżeniową (MasterCard Debit PayPass lub Visa ElectronpayWave) pozwolą zrealizować szybkie płatności.... więcej»

Płać bezpiecznie kartą w internecie

dodano: 2014-03-19
Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do 3D Secure - nowego standardu... więcej»

Tylko teraz 10% więcej w weekendy!

dodano: 2014-03-03
Zasil swoje kontow sieci Plus na kartę (Simplus, 36i6, Sami Swoi) kwotą z przedziału 20 - 99 zł, a otrzymasz dodatkowo 10% wartości zasilenia!Z Promocji można korzystać w weekendy, tj. od godziny... więcej»

Nowy bankomat Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-02-04
Z przyjemnością informujemy, że został oddany do użytku nowy bankomat naszego Banku, mieszczący się we Wrocławiu, Sklep Biedronka ul. Św. Jerzego 2, 50-518 Wrocław. Serdecznie zapraszamy do... więcej»

SGB "To, co najbliższe"

dodano: 2014-01-07
6 stycznia 2014 roku rozpoczęła się kampania Banków Spółdzielczych należących do grupy SGB. Celem prowadzonych działań marketingowych jest podkreślenie lokalnego charakteru instytucji Banków... więcej»

Nowe bankomaty Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-01-01
Z przyjemnością informujemy, że zostały oddane do użytku trzy nowe bankomaty naszego Banku, mieszczące się w miejscowości: Wysoka, Sklep ‘Biedronka” ul. Chabrowa 10, 52-200 Wrocław... więcej»

Nowe oznakowanie zewnętrzne placówek Banku

dodano: 2013-12-10
​Mając na uwadze rosnące znaczenie Banków Spółdzielczych w sektorze bankowym, dobrze rozwijającą się sieć placówek banków oraz pozytywny i spójny wizerunek Grupy SGB, Bank Spółdzielczy w Kobierzycach widząc szanse tkwiące we współpracy i wymianie doświadczeń daje Klientom najlepsze możliwe rozwiązania.... więcej»