Aktualności

UWAGA Zmiana godzin pracy Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2020-03-30
Szanowni Państwo, informujemy, że od Bank Spółdzielczy w Kobierzycach tymczasowo zmienia godziny pracy: 1. Centrala Banku w Kobierzycach. Placówka jest czynna dla Klientów od... więcej»

UWAGA!!! OSZUSTWA NA KORONOWIRUSA

dodano: 2020-03-30
Aktualny czas niepokoju i niepewności to idealne środowisko dla przestępców. Oszuści wykorzystując strach przed COVID-19 w Polsce rozsyłają fałszywe SMS-y mówiące o tym że środki z kont bankowych... więcej»

Zadbaj o ochronę upraw rolnych

dodano: 2020-03-27
Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność – ubezpiecz uprawy. Ubezpieczenie upraw to ubezpieczenie majątkowe, w którym... więcej»

Płać bezdotykowo. Nie kuś koronawirusa

dodano: 2020-03-27
Płać bezdotykowo. Nie kuś koronawirusa Czy w czasach koronawirusa warto mieć gotówkę? Banknoty i monety mogą być nośnikiem wirusów i bakterii, które, wg dostępnej wiedzy, mogą na nich przetrwać... więcej»

Bankuj online

dodano: 2020-03-27
Dbaj o siebie i innych! #zostańwdomu i korzystaj z bankowości internetowej. Masz ważną sprawę do załatwienia w naszym banku??? Najpierw zadzwoń 713111282 lub napisz maila... więcej»

Odłóżmy gotówkę, korzystajmy z płatności mobilnych!

dodano: 2020-03-16
W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie użycia płatności... więcej»

Komunikat dla Klientów

dodano: 2020-03-14
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą, aby na ile jest to możliwe ograniczyć... więcej»

Bezpłatne terminale płatnicze w ramach Polski Bezgotówkowej

dodano: 2020-02-27
Klienci instytucjonalni, którzy do tej pory nie posiadali terminala płatniczego mają możliwość skorzystania z promocji 0 zł za terminal przez 12 miesięcy. Prowizja od transakcji kartami Visa i... więcej»

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach na Facebooku

dodano: 2020-02-07
Serdecznie zapraszamy na fanpage Banku Spółdzielczego w Kobierzycach. Zachęcamy do regularnego obserwowania naszych wpisów – będziemy na bieżąco publikować informacje dotyczące nie tylko oferty banku... więcej»

Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach

dodano: 2018-06-20
W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach zostały zorganizowane lekcje dla klas trzecich Szkoły Podstawowej w Kobierzycach im. Polskich Odkrywców i... więcej»

Preferencyjny nieoprocentowany kredyt dla producentów rolnych.

dodano: 2016-03-10
Zapraszamy do skorzystania z preferencyjnego kredytu obrotowego z linii KO dla producentów rolnych, wspierający gospodarstwa rolne, które oczekują na wypłatę płatności bezpośrednich za rok 2015... więcej»

Nowa placówka Banku już otwarta!

dodano: 2014-03-31
Szanowni Klienci Mamy przyjemność poinformować, że 24 lutego 2014 roku do Państwa dyspozycji została oddana nowa placówka Banku Spółdzielczego w Kobierzycach mieszcząca się w centralnej... więcej»

Rachunek senior dla Klientów naszego Banku

dodano: 2014-03-28
Jest to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób, które ukończyły 60 lat. Umożliwia on gromadzenie środków i dokonywanie przelewów oraz wypłaty za pomocą wydawanej do konta tradycyjnej karty Visa Electron lub Maestro. Nowoczesne karty z funkcją zbliżeniową (MasterCard Debit PayPass lub Visa ElectronpayWave) pozwolą zrealizować szybkie płatności.... więcej»

Płać bezpiecznie kartą w internecie

dodano: 2014-03-19
Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do 3D Secure - nowego standardu... więcej»

Tylko teraz 10% więcej w weekendy!

dodano: 2014-03-03
Zasil swoje kontow sieci Plus na kartę (Simplus, 36i6, Sami Swoi) kwotą z przedziału 20 - 99 zł, a otrzymasz dodatkowo 10% wartości zasilenia!Z Promocji można korzystać w weekendy, tj. od godziny... więcej»

Nowy bankomat Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-02-04
Z przyjemnością informujemy, że został oddany do użytku nowy bankomat naszego Banku, mieszczący się we Wrocławiu, Sklep Biedronka ul. Św. Jerzego 2, 50-518 Wrocław. Serdecznie zapraszamy do... więcej»

SGB "To, co najbliższe"

dodano: 2014-01-07
6 stycznia 2014 roku rozpoczęła się kampania Banków Spółdzielczych należących do grupy SGB. Celem prowadzonych działań marketingowych jest podkreślenie lokalnego charakteru instytucji Banków... więcej»

Nowe bankomaty Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-01-01
Z przyjemnością informujemy, że zostały oddane do użytku trzy nowe bankomaty naszego Banku, mieszczące się w miejscowości: Wysoka, Sklep ‘Biedronka” ul. Chabrowa 10, 52-200 Wrocław... więcej»

Nowe oznakowanie zewnętrzne placówek Banku

dodano: 2013-12-10
​Mając na uwadze rosnące znaczenie Banków Spółdzielczych w sektorze bankowym, dobrze rozwijającą się sieć placówek banków oraz pozytywny i spójny wizerunek Grupy SGB, Bank Spółdzielczy w Kobierzycach widząc szanse tkwiące we współpracy i wymianie doświadczeń daje Klientom najlepsze możliwe rozwiązania.... więcej»