Aktualności

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

dodano: 2018-05-23
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, dalej: Rozporządzenie) Bank Spółdzielczy w Kobierzycach informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych.... więcej»

Wygraj podroż do USA

dodano: 2018-05-16
Weź udział w konkursie i wygraj dwa bilety lotnicze do USA i karty przedpłacone Mastercard® o łącznej wartości 500 USD na podróż po Ameryce. By dostać szansę na wygraną należy spełnić następujące... więcej»

Leć na Mistrzostwa Świata FIFA 2018

dodano: 2018-05-11
Szanowni Klienci, przez niemal trzy tygodnie, od 7 do 25 maja, klienci hiper- i supermarketów Carrefour oraz carrefour.pl, płacąc kartą Visa, mają szansę wygrać bilety na ostatni mecz grupowy Polaków... więcej»

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach sponsorem głównej nagrody w Gminnym Konkursie Szachowym Szkół Podstawowych

dodano: 2018-05-11
Bank Spółdzielczy w Kobierzycach chętnie wspiera lokalne inicjatywy, które mają znaczący wpływ na rozwój społeczności lokalnej. Tym razem ufundował nagrodę główną w Gminnym Konkursie Szachowym, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Pustkowie Wilczkowskim przy współpracy z Kobierzyckim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. ... więcej»

Mistrzowskie zagranie – Zysk i nagrody w loterii Lokata SGB

dodano: 2018-05-08
Właśnie ruszyła kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych! Wystarczy założyć lokatę i cieszyć się zyskiem z oprocentowania i być może atrakcyjną nagrodą! By zyskać szanse na wygraną... więcej»

Kredyt Mieszkaniowy

dodano: 2018-05-07
Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu nie zwlekaj. Spełnij swoje marzenia o własnym „M” z Bankiem Spółdzielczym w Kobierzycach! Nasz kredyt to... więcej»

Wtorki tylko z Mastercard

dodano: 2018-03-30
Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji umożliwiającej zakup biletów na wtorkowe seanse w kinach sieci Multikino w specjalnej cenie 10 zł! Wystarczy przy zakupie biletu zapłacić kartą Mastercard lub... więcej»

Wygodne Konto dla Klientów ZUS

dodano: 2018-02-13
Emeryci i renciści mogą założyć rachunek za 1 zł w Bankach Spółdzielczych. Korzystna oferta powstała na bazie porozumienia podpisanego pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, SGB-Bankiem, Bankiem... więcej»

Bezpłatne terminale płatnicze w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach

dodano: 2018-02-12
Miło nam poinformować Państwa, że wystartował program Fundacji Polska Bezgotówkowa, w ramach którego przedsiębiorcy mają możliwość korzystania z terminali płatniczych przez rok bez żadnych opłat. Aby... więcej»

Zadbaj o dobre plony

dodano: 2018-01-22
Każdy kto prowadzi gospodarstwo rolne wie, jak ważne są środki finansowe na rozwój i stałe wydatki. Dbając o potrzeby polskich gospodarstw rolnych Bank Spółdzielczy w Kobierzycach przygotował... więcej»

Konto za złotówkę

dodano: 2017-11-27
Nareszcie możesz skorzystać z oferty „Konta za Złotówkę” w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach, dzięki której za złotówkę miesięcznie otrzymasz prowadzenie rachunku, kartę zbliżeniową Mastercard... więcej»

Preferencyjny nieoprocentowany kredyt dla producentów rolnych.

dodano: 2016-03-10
Zapraszamy do skorzystania z preferencyjnego kredytu obrotowego z linii KO dla producentów rolnych, wspierający gospodarstwa rolne, które oczekują na wypłatę płatności bezpośrednich za rok 2015... więcej»

Nowa placówka Banku już otwarta!

dodano: 2014-03-31
Szanowni Klienci Mamy przyjemność poinformować, że 24 lutego 2014 roku do Państwa dyspozycji została oddana nowa placówka Banku Spółdzielczego w Kobierzycach mieszcząca się w centralnej... więcej»

Rachunek senior dla Klientów naszego Banku

dodano: 2014-03-28
Jest to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób, które ukończyły 60 lat. Umożliwia on gromadzenie środków i dokonywanie przelewów oraz wypłaty za pomocą wydawanej do konta tradycyjnej karty Visa Electron lub Maestro. Nowoczesne karty z funkcją zbliżeniową (MasterCard Debit PayPass lub Visa ElectronpayWave) pozwolą zrealizować szybkie płatności.... więcej»

Płać bezpiecznie kartą w internecie

dodano: 2014-03-19
Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do 3D Secure - nowego standardu... więcej»

Tylko teraz 10% więcej w weekendy!

dodano: 2014-03-03
Zasil swoje kontow sieci Plus na kartę (Simplus, 36i6, Sami Swoi) kwotą z przedziału 20 - 99 zł, a otrzymasz dodatkowo 10% wartości zasilenia!Z Promocji można korzystać w weekendy, tj. od godziny... więcej»

Nowy bankomat Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-02-04
Z przyjemnością informujemy, że został oddany do użytku nowy bankomat naszego Banku, mieszczący się we Wrocławiu, Sklep Biedronka ul. Św. Jerzego 2, 50-518 Wrocław. Serdecznie zapraszamy do... więcej»

SGB "To, co najbliższe"

dodano: 2014-01-07
6 stycznia 2014 roku rozpoczęła się kampania Banków Spółdzielczych należących do grupy SGB. Celem prowadzonych działań marketingowych jest podkreślenie lokalnego charakteru instytucji Banków... więcej»

Nowe bankomaty Banku Spółdzielczego w Kobierzycach

dodano: 2014-01-01
Z przyjemnością informujemy, że zostały oddane do użytku trzy nowe bankomaty naszego Banku, mieszczące się w miejscowości: Wysoka, Sklep ‘Biedronka” ul. Chabrowa 10, 52-200 Wrocław... więcej»

Nowe oznakowanie zewnętrzne placówek Banku

dodano: 2013-12-10
​Mając na uwadze rosnące znaczenie Banków Spółdzielczych w sektorze bankowym, dobrze rozwijającą się sieć placówek banków oraz pozytywny i spójny wizerunek Grupy SGB, Bank Spółdzielczy w Kobierzycach widząc szanse tkwiące we współpracy i wymianie doświadczeń daje Klientom najlepsze możliwe rozwiązania.... więcej»