Aktualne kursy walut: 28.10.2020 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.5041
4.7379
USD
3.8390
4.0310
GBP
4.9854
5.2349

Sprawdź pełne notowanie »

Nagroda Orzeł Agrobiznesu

W Warszawie pod koniec marca wręczone zostały Orły Agrobiznesu. Na terenie gminy Kobierzyce znalazła się placówka, która otrzymała tą prestiżową nagrodę. To Bank Spółdzielczy w Kobierzycach.

Orzeł Agrobiznesu 2011 to już XXXIV edycja konkursu. Nagroda jest objęta honorowym patronatem wicemarszałka sejmu RP Ewy Kierzkowskiej i jest przyznawana za sukces rynkowy firmy w branży rolno-spożywczej i jej otoczenia. Wójt gminy Kobierzyce Ryszard Pacholik rekomendował bank do Orła Agrobiznesu:

- Postrzegamy Bank Spółdzielczy w Kobierzycach jako wyróżniający się sprawną obsługą, nowoczesny i zawsze służący pomocą. Wiarygodność to jego kolejny atut. Placówki banku wyróżniają się funkcjonalnością, godzinami pracy dostosowanymi do lokalnych potrzeb i fachową obsługą. Zarządzający bankiem dążą do stałego rozwoju. Dewizą banku jest zadowolenie klienta z jego usług, tworzenie przyjemnego klimatu i profesjonalizm usług - tłumaczy wójt Ryszard Pacholik.

Kapituła przyznająca Orła Agrobiznesu tak uzasadniła swoją decyzję:

„Potwierdzenie słów wójta znaleźliśmy w odwiedzanych przez nas placówkach banku. Szczególnie interesowała nas jednak działalność jego wrocławskiego oddziału. Rynek dużego miasta jest bowiem bardzo trudny dla mniejszych banków. Okazuje się, że spółdzielcy z Kobierzyc doskonale dają sobie w nim radę. W czasie wizyty w świeżo odremontowanej wrocławskiej siedzibie mogliśmy szczegółowo poznać atrakcyjną ofertę produktową, bonusy dla zakładających konta firmowe i klientów indywidualnych. Rozmowa z personelem była tak miła, że aż żal było ją zakończyć. Niewątpliwie taki klimat przyciąga klientów i wpływa na dobre wyniki ekonomiczne banku. Znaczenie mają tu też atrakcyjne produkty np. lokaty promocyjne z nagrodami czy rachunki bieżące dla rolników, aktywne wspieranie agrobiznesu, atrakcyjne oprocentowanie depozytów i kredytów. Rozwijający się w gminie Kobierzyce wielki biznes niesie za sobą zagrożenie w postaci powstawania konkurencyjnych banków. Prezes Krzysztof Dzikowski wie jak im stawić czoła”.

- Naszym głównym atutem w walce z konkurencją będzie nadal wysoki poziom usług, tradycja, polski kapitał i bliskie związki z lokalną społecznością – podkreśla prezes banku Krzysztof Dzikowski. - W umocnieniu pozycji rynkowej z pewnością pomoże nam Orzeł Agrobiznesu podnosząc prestiż banku wśród klientów - dodaje.