Aktualne kursy walut: 24.09.2020 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.4232
4.6975
USD
3.8059
3.9962
GBP
4.8575
5.0988

Sprawdź pełne notowanie »

Wyłoniono zwycięzców konkursu "Złoty Bank SGB 2012"

Już po raz drugi wyłoniono zwycięzców konkursu Złoty Bank SGB. 8 maja 2013 r. podczas Zgromadzenia Prezesów Spółdzielczej Grupy Bankowej ogłoszono wyniki konkursu. Bank Spółdzielczy w Kobierzycach zajął piąte miejsce w swojej grupie konkursowej i na uroczystej gali reprezentowany był przez Prezesa Zarządu – Krzysztofa Dzikowskiego.

Uczestnikami konkursu były banki spółdzielcze zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej, które rywalizowały w trzech grupach konkursowych, uszeregowanych według sumy bilansowej. W konkursie uczestniczyło 206 banków. Komisja konkursowa oceniała banki w trzech kategoriach: ekonomicznej, zrzeszeniowej, oraz jakości obsługi i wizualizacji. Do ostatniego etapu zakwalifikowano tylko pięć najlepszych banków z każdej grupy i poddano je badaniom Mystery Shopping realizowanych przez wyspecjalizowaną firmę badawczą – TNS Pentor Poznań Sp. z o.o.

Otrzymanie tej prestiżowej nagrody świadczy o dynamicznym rozwoju banków i ich aktywnej współpracy w ramach przedsięwzięć organizowanych w Spółdzielczej Grupie Bankowej. Wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokich standardów obsługi klientów, oraz świadczy o szerokiej gamie produktów oferowanych przez nagrodzone banki.