linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

"Oczekuj Dobrych Plonów" - Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

“Oczekuj Dobrych Plonów” – Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym

Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym “OCZEKUJ DOBRYCH PLONÓW”

Każdy, kto prowadzi gospodarstwo rolne wie, jak ważne są środki finansowe na rozwój i stałe wydatki. Dbając o potrzeby polskich gospodarstw rolnych przygotowaliśmy produkt finansowy z przeznaczeniem na zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej, tj. kredyt obrotowy w rachunku kredytowym “OCZEKUJ DOBRYCH PLONÓW”.
Pozyskanie dodatkowej gotówki umożliwia finansowanie bieżących potrzeb związanych z działalnością rolniczą, np. zakup pasz, nasion czy paliwa rolniczego.
W ramach promocji trwającej od 01.02.2023 r. do 31.05.2023 r. mogą Państwo ubiegać się o kredyt “OCZEKUJ DOBRYCH PLONÓW” na promocyjnych warunkach:
brak opłaty przygotowawczej za rozpatrzenie wniosku,
• 1,50% prowizji za udzielony kredyt,
• WIBOR 12M + 2% marża Banku – oprocentowanie kredytu.

Atutem kredytu obrotowego “OCZEKUJ DOBRYCH PLONÓW” jest to, że nie muszą Państwo posiadać środków własnych, a okres kredytowania dostosowany jest do cyklu produkcyjnego.

Odwiedź placówkę Banku Spółdzielczego w Kobierzycach lub skontaktuj się z nami przez formularz NAPISZ DO NAS