linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Potwierdź swoją tożsamość online - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

Potwierdź swoją tożsamość online

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach udostępnia usługę identyfikacji elektronicznej SGB ID. Umożliwia ona bezpieczną weryfikację tożsamości drogą elektroniczną.

Dzięki niej można:
• utworzyć Profil zaufany, dzięki któremu możesz korzystać z usług e-administracji przez internet,
• podpisywać za pomocą Profilu zaufanego dokumenty w urzędach publicznych,
• identyfikować swoją tożsamość, np. w firmach ubezpieczeniowych, placówkach medycznych – szczegółową listę firm znajdziesz na stronie mojeID

Przy pomocy kilku kliknięć na dowolnym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej i w dowolnym czasie SGB ID pozwala w bezpieczny sposób potwierdzić swoją tożsamość, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo i kontrolę nad przekazywanymi informacjami. Aby skorzystać z usługi identyfikacji elektronicznej SGB ID wystarczy mieć konto w banku z dostępem do Internet Bankingu.

SGB ID to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne potwierdzanie tożsamości, m.in. na tych platformach usług publicznych:
obywatel.gov.pl
epuap.gov.pl
gabinet.gov.pl
ceidg.gov.pl
pacjent.gov.pl

Usługa SGB ID pozwala na wykorzystanie tożsamości cyfrowej w procesach rejestrowania się i logowania do serwisów dostawców usług, zarówno komercyjnych jak i z sektora publicznego, za pomocą danych z bankowości internetowej. Jest to możliwe dzięki integracji mojeID z Węzłem Krajowym i Profilem Zaufanym.
Usługa SGB ID realizowana jest we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową oraz Ministerstwem Cyfryzacji.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego Zakładanie profilu zaufanego

Regulamin świadczenia usług identyfikacji elektronicznej