Aktualne kursy walut: 19.10.2017 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.1283
4.3421
USD
3.5040
3.6800
GBP
4.6125
4.8401

Sprawdź pełne notowanie »

Aktualne oferty pracy

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach
szuka kandydatów na stanowisko:

Pracownik Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Wrocław, Kobierzyce, Łagiewniki, Jordanów Śląski, Świdnica

Opis stanowiska:
• aktywna sprzedaż produktów bankowych ze szczególnym uwzględnieniem produktów dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
• realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami banku,
• aktywność w pozyskiwaniu nowych klientów,
• łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:
• komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klienta,
• zaangażowanie i aktywność w pozyskiwaniu nowych klientów,
• nastawienie na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych,
• gotowość do pracy w trybie zmianowym,
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość).

Wybranym osobom oferujemy:
• umowę o pracę,
• szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,
• stałe wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji - CV zawierające informację o przetwarzaniu danych osobowych, na adres: sekretariat@bankbs.pl