Aktualne kursy walut: 22.03.2019 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.1030
4.4910
USD
3.6351
3.9797
GBP
4.7906
5.2456

Sprawdź pełne notowanie »

Aktualne oferty pracy

Zatrudnimy:

Pracownika do działu księgowości

Miejsce pracy: Kobierzyce

Opis stanowiska:

    ·Kompleksowa obsługa czynności związanych z gospodarką własną Banku (bieżąca klasyfikacja zdarzeń gospodarczych, ewidencja księgowa gospodarki własnej, prowadzenie rozliczeń z kontrahentami, rozliczanie zaliczek i delegacji służbowych)

    ·Wykonywanie obsługi krajowych i zagranicznych rozliczeń bankowych

    ·Współpraca z pozostałymi jednostkami operacyjnymi Banku

Wymagania:

    ·Wykształcenie średnie

    ·Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem

    ·Praktyczna znajomość z zakresu rachunkowości

    ·Dokładność, skrupulatność, rzetelność

    ·Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

    ·pracę w zgranym i zaangażowanym zespole

    ·pracę w systemie dwuzmianowym

    ·możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku, prosimy
o przesłanie CV na adres: sekretariat@bankbs.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE"

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.