Aktualne kursy walut: 02.07.2020 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.3529
4.6239
USD
3.8606
4.0546
GBP
4.8367
5.0792

Sprawdź pełne notowanie »

Aktualne oferty pracy

                        Zatrudnimy:

                        1. Pracownika obsługi klienta

                        Miejsce pracy: Kobierzyce, Łagiewniki, Jordanów Śląski, Świdnica,Wrocław

                        Opis stanowiska:

                  • aktywna sprzedaż produktów bankowych ze szczególnym uwzględnieniem produktów dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
                  • realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami banku
                  • aktywność w pozyskiwaniu nowych klientów
                  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole

                        Wymagania:

                  • wykształcenie średnie
                  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
                  • umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów
                  • zaangażowanie i aktywność w pozyskiwaniu nowych klientów
                  • nastawienie na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych
                  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

                        Oferujemy:

                      • umowę o pracę,
                      • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,
                      • stałe wynagrodzenie.
                      • Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku, prosimy
                        o przesłanie CV na adres: sekretariat@bankbs.pl

                        Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

                        Prosimy o dopisanie klauzuli:

                        „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE"

                        „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

                        2. Pracownika do działu księgowości

                        Miejsce pracy: Kobierzyce

                        • Kompleksowa obsługa czynności związanych z gospodarką własną Banku (bieżąca klasyfikacja zdarzeń gospodarczych, ewidencja księgowa gospodarki własnej, prowadzenie rozliczeń z kontrahentami, rozliczenie zaliczek i delegacji służbowych)
                        • Wykonywanie obsługi krajowych i zagranicznych rozliczeń bankowych
                        • Współpraca z pozostałymi jednostkami operacyjnymi Banku

                        Wymagania:

                        • Wykształcenie średnie
                        • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem
                        • Praktyczna znajomość z zakresu rachunkowości
                        • Dokładność, skrupulatność, rzetelność
                        • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

                        Oferujemy:

                        • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
                        • prace w systemie dwuzmianowym
                        • możliwość rozwoju zawodowego

                        Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku, prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@bankbs.pl