linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Terminale POS - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

Terminale POS

Terminale POS

Zgodnie z nowelizacją ustawy PIT i CIT, która obowiązuje od 1 stycznia 2022 r., przedsiębiorcy muszą zapewnić możliwość zapłaty „przy użyciu instrumentu płatniczego w rozumieniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych” w każdym miejscu, w którym faktycznie wykonują działalność gospodarczą. Można spełnić ten obowiązek zamawiając terminal POS w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach.
Zapraszamy do najbliższej placówki Banku Spółdzielczego w Kobierzycach, gdzie skorzystają Państwo z oferty, skierowanej do przedsiębiorców. W ramach programu Polska Bezgotówkowa możliwe jest odebranie darmowego terminalu płatniczego.
Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy nie korzystali z terminali płatniczych, a swoją działalność prowadzą w maksymalnie 5 placówkach.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z naszymi pracownikami.

Zachęcamy również do kontaktu przez formularz NAPISZ DO NAS