linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

3D-Secure - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

Usługi dodatkowe 3D-Secure

3D-Secure

Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do 3D Secure – nowego standardu bezpiecznych płatności w Internecie.

Z płatności w tym standardzie można korzystać w sklepach internetowych, które wspierają 3D Secure. Rozpoznać je można po charakterystycznych znakach: Verified by VISA lub MasterCard SecureCode umieszczonych na stronach sklepu.

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które Klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze. W przypadku kart Maestro, Visa Electron lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank – w celu uzyskania hasła Klient powinien skontaktować się z oddziałem Banku.

Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet. System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.