linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Mobilna bankowość - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

Usługi dodatkowe Mobilna bankowość

Mobilna bankowość

Klienci Banku Spółdzielczego w Kobierzycach mają możliwość korzystania z bankowości elektronicznej za pomocą urządzeń mobilnych typu: telefony, smartfony, tablety. Internet Banking rozszerzony o interfejs dostosowany jest do urządzeń mobilnych i sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne bez względu na czas i miejsce, w którym znajdują się Klienci Banku. Program dedykowany jest dla urządzeń mobilnych z ekranem dotykowym, wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry. Z usługi mogą korzystać Klienci Banku będący użytkownikami programu Internet Banking.

Funkcjonalność usługi:

Dostępu do mobilnej bankowości nie trzeba w żaden sposób dodatkowo aktywować. Wystarczy, że posiadają Państwo Identyfikator Użytkownika oraz hasło dostępu do systemu. Do mobilnej bankowości mogą Państwo się zalogować korzystając z naszej strony internetowej https://bskobierzyce.pl lub wpisać adres: https://konto.bskobierzyce.pl/mobile.