linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Płatności mobilne - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

Usługi dodatkowe Płatności mobilne

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach oferuje usługi umożliwiające dokonywanie transakcji za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego w Banku Spółdzielczym w Kobierzycach jest dostępna cała gama usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

BLIK

BLIK zastępuje gotówkę i karty płatnicze. W praktyce BLIK to sześciocyfrowy kod wyświetlany przez aplikację mobilną banku, który może służyć do zaakceptowania transakcji lub wypłaty z bankomatu, dokładnie tak, jakby płatność była dokonywana kartą. Pozwala na płatności za zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych oraz wypłacanie pieniędzy z oznaczonych BLIKIEM bankomatów przy użyciu smartfona z aplikacją mobilną BS Kobierzyce.

Google Pay

Prosty i komfortowy sposób płatności w sklepach stacjonarnych i internecie przy użyciu smartfona. Google Pay zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia transakcji. Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Płatności online są tak szybkie jak kliknięcie. Jeśli chcesz płacić w sklepach za pomocą Google Pay, Twój telefon z Androidem musi obsługiwać komunikację NFC (Near Field Communication).

Apple Pay

Płacąc za pomocą Apple Pay oraz iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca, korzystasz ze wszystkich przywilejów kart SGB. Płacenie z Apple Pay jest proste i bezpieczne, ponieważ dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Apple Pay to łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień.

Garmin Pay

Usługa Garmin Pay to rozwiązanie transakcji zbliżeniowych opracowane z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. To szybkie i proste dokonywanie zakupów przy użyciu wyłącznie zegarka. Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu. Płacenie z Garmin Pay jest proste i bezpieczne, ponieważ dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji.

Galeria zdjęć