linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Przelewy ekspresowe - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

Usługi dodatkowe Przelewy ekspresowe

Przelewy ekspresowe

Express Elixir

Jeżeli chcesz przesłać szybko pieniądze do innego banku skorzystaj z przelewu ekspresowego oferowanego przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach w ramach systemu Express Elixir prowadzonego Krajową Izbę Rozliczeniową. Przelew ekspresowy Express Elixir to usługa, która umożliwia przekazanie pieniędzy na rachunek odbiorcy w innym banku, w ciągu kilkunastu minut. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą bardzo szybko przesłać środki, np. za zakupy lub opłacić rachunek.

Express Elixir to same korzyści:

BlueCash

Jeżeli chcesz przesłać szybko pieniądze do innego banku skorzystaj z przelewu ekspresowego oferowanego przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach w ramach systemu BlueCash firmy Blue Media. Przelew ekspresowy BlueCash to usługa, która umożliwia przekazanie pieniędzy na rachunek odbiorcy w innym banku, w ciągu kilkunastu minut. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą bardzo szybko przesłać środki np. za zakupy lub opłacić rachunek.

BlueCash to same korzyści: