3D-Secure - Bezpieczne zakupy w internecie

Zapraszamy do rejestracji karty w usłudze 3D-Secure. Wraz z kartą do konta wydaną przez Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Klienci otrzymają bezpłatny dostęp do 3D Secure - nowego standardu bezpiecznych płatności w Internecie.

Z płatności w tym standardzie można korzystać w sklepach internetowych, które wspierają 3D Secure. Rozpoznać je można po charakterystycznych znakach: Verified by VISA lub MasterCard SecureCode umieszczonych na stronach sklepu.

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które Klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze. W przypadku kart Maestro, Visa Electron lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank – w celu uzyskania hasła Klient powinien skontaktować się z oddziałem Banku.

Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet. System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.

Szczegóły w placówkach Banku. Zapraszamy.