linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB - Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Napisz do nas

Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB

Jesteście aktywni? Bo my kochamy ruch! Dlatego bierzemy udział w Wyzwaniu Sportowym SGB, w którym zbieramy kilometry w szczytnym celu i rywalizujemy ze sobą pomiędzy bankami spółdzielczymi SGB.
W tym roku z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich do udziału, nie może Was ominąć taka zabawa! Przez 6 tygodni będziemy chodzić, biegać i jeździć na rowerze jako jedna drużyna.
Udział w tym Wyzwaniu może wziąć każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem Banku Spółdzielczego w Kobierzycach, ale też ten, kto nam kibicuje😊. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w IV edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Już można się zapisywać. W tym celu należy pobrać aplikację Activy, w Szukaj konkursów wybrać Wyzwanie Sportowe – sympatycy SGB i wpisać kod wejścia SYMPATYKKOBIERZYCE

Konkurs dla Sympatyków przeprowadzamy dokładnie w tym samym czasie i na tych samych zasadach, co Wyzwanie Sportowe SGB dla pracowników.
TERMIN: 30 kwietnia -12 czerwca (można jest już zapisywać)
APLIKACJA: Activy
RYWALIZACJA: indywidualna i drużynowa
KATEGORIE: ROWER oraz BIEG/CHÓD

Jak się zapisać do wyzwania, zasady i wszelkie potrzebne informacje dostępne są  na stronie SYMPATYK

Regulamin konkursu Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB